top of page

SPAUDOS UŽDĖJIMAS ANT TEKSTILĖS

Naudodami įvairias technologijas užspaudžiame užrašus, piešinius bei nuotraukas ant tekstilės (medžiagos, drabužių).

Spaudą galime dėti ant įvairaus tipo drabužių (marškinėlių, džemperių, kelnių, ar šortų), ant striukių, kuprinių ir kt.

• Skaitmeninis termotransferis (balta tekstilė - medvilnė)
Vienas paprasčiausių ir greičiausių spaudos būdų ant tekstilės, kai vaizdas yra spausdinamas ant specialiais klijais padengto popieriaus ir perkeliamas ant medžiagos.

• Termotransferis (spalvota tekstilė)
Termotransferiui naudojama speciali spalvota Poliflex plėvelė, arba Videoflex plėvelė, ant kurios galima atspausdinti ir išploteriuoti 4+0 vaizdą (reikalinga ir 0,25 mm pjovimo linija).

• Sublimacija (balta tekstilė - poliesteris)
Sublimacijai tinkama medžiaga yra tik poliesteris arba artima jam medžiaga (tokias medžiagas geriausia prieš tiražą išsibandyti). Tai - vienas ilgalaikiškiausių spaudos ant tekstilės būdų, nes sublimacijos metu spaudos dažai tiesiogiai pereina į audinį. 

Plastizolis (spalvota, balta tekstilė)

Plastizolis yra šilkografijos būdu gaminama spauda, kurią vėliau galima termo būdu perkelti ant tekstilės. Tai - dideliems tiražams skirtas spaudos ant tekstilės būdas.

• Tiesioginė šilkografinė spauda vandeniniais dažais (balta arba šviesi tekstilė)

Šilkografijos būdu galima spaudą dėti tiesiai ant drabužių. Tai - ilgalaikiškiausias, tačiau brangiausias spaudos ant tekstilės būdas, kai šilkografiniai dažai yra spausdinami tiesiai ant drabužių.

Spaudai uždėti naudojama aukšta temperatūra ir spaudimas, todėl ant audinio gali atsirasti preso žymės. Jei audinys karščio „nebijo“, šios žymės pasinaikina po pirmo skalbimo.

 

Atkreipkite dėmesį ir laikykitės drabužio etiketėje nurodytos skalbimo bei lyginimo temperatūros.

bottom of page